Ariel

opiekun wirtualny:
Maria i Steve
płeć: pies
wiek: 7 lat
rasa: mieszaniec
wysokość w kłębie: 53 cm
waga: 24 kg
miasto: Milanówek
sterylizacja: tak
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
22 LUTEGO 2020 R. ARIEL ZAMIESZKAŁ W KOMOROWIE ------ Podobno psia radość mieszka w ogonie. W przypadku Ariela to jednak nie cała prawda, bo on cieszy się całym sobą. Pyszczek rozciąga mu się w uśmiechu, oczka z ufnością wpatrują się w opiekuna, ogon kręci piruety, a ciałko na widok człowieka podskakuje, jakby pod łapkami stała niewidzialna trampolina. Uwielbia spacery i bardzo ładnie chodzi na smyczy. Na krótkiej czasami zaplątują mu się łapki i wtedy trzeba psa ratować :) Podczas spacerów nie zaczepia ani nie prowokuje innych psów, nie przepada jednak za bezpośrednim kontaktem z nimi, dlatego powinien być jedynakiem. Zawsze bardzo chętnie przybiega do człowieka na sowitą porcję głasków. Szybko się uczy, w mig opanował komendę "siad" oraz „zostań”. Jest łasuchem nad łasuchami, co znacznie ułatwia pracę z nim. A są rzeczy, nad którymi z Arielem trzeba w domu popracować. Choć zgrywa chojraka, bywa psem lękliwym, zwłaszcza jeśli chodzi o nowe, obce dźwięki, a także nieznane sytuacje i obcych ludzi. W nowym środowisku będzie potrzebował zatem wsparcia ze strony opiekuna w pokazaniu mu i nauczeniu go, że telewizor, osoby wchodzące do mieszkania, fajerwerki itp. nie stanowią dla niego zagrożenia. Dobrze byłoby, aby Ariel trafił do kogoś, kto ma już doświadczenie z psami, do rodziny bez dzieci. Co jeszcze wiemy o Arielu? Lubi aportować, a najbardziej kocha chrumkające zabawki. Potrafi się nimi zajmować godzinami. Taka rozrywka go uspokaja. Zachowuje też czystość w mieszkaniu, nie niszczy, gdy zostaje sam, nie ma problemów z zakładaniem mu kagańca – kojarzy go przede wszystkim ze smaczkami.

kontakt:

Adopcję prowadzą: Ania, tel. 502 523 184, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. m oraz
Julia, tel. 515 987 981 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.