Leopold

Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold
Leopold

Leopold jest jednym z piękniejszych psów, jakie trafiły do naszego schroniska, a od lutego 2023r, czyli od momentu, od którego do nas trafił, jest psem jakby niewidzialnym. Nikt o niego nie pyta, rzadko który z odwiedzających zatrzyma się przy jego boksie. Nikt jednak nie zastanowił się jak wiele traci.

Futerko Leopolda choć czarne, jest miękkie, błyszczące i można się w nie wtulić niczym w mięciutka poduszkę. Leopold jest psem przyjacielskim, otwartym i łagodnym, zawsze uśmiechniętym, radosnym i pełnym energii. Kocha ludzi całym swym psim serduszkiem, a na ich widok skacze do góry niczym gumowa kulka, rozdając przy tym buziaki na prawo i lewo.

Na spacerach dziarski i nie ma z nim czasu na nudę czy marudzenie. Leopold korzysta z czasu poza boksem całym sobą, a spacerowiczem jest doskonałym. Psy mijane za ogrodzeniem Leopold pięknie ignoruje. W bezpośrednim kontakcie potrafi być miły i szarmancki, często jest towarzystwem do spacerów z innymi psami. Zdarza się jednak również, że Leo wysyła człowiekowi wyraźne sygnały, że niekoniecznie tych kontaktów pragnie.

Leopold jest psem, który ponad życie kocha wodę. W każdej dostępnej postaci 😊 Jeśli więc i Ty jesteś fanem wodnych rozrywek, to Leo jest psem zdecydowanie dla Ciebie! Nic tak nie łączy przecież jak wspólne pasje 😊

Leo jest już całkowicie gotowy na dom. Czas najwyższy, żeby zaczął szczęśliwe życie poza schroniskiem.