Aktualności

***NAJPILNIEJSZE ADOPCJE - ALFRED***

Email Drukuj PDF


altALFRED to pies w typie owczarka nizinnego. Do schroniska w Milanówku został przywieziony przez SM na początku kwietnia 2018 roku i został oceniony na około 10 lat. Był bardzo zaniedbany, sierść skołtuniona z dredami, miał mnóstwo pcheł i kleszczy. Po strzyżeniu bardzo odżył, od razu było widać jak ogromnej ulgi doznał, dostał nowej energii i wyraźnie odzyskał radość. Alfred lubi towarzystwo psów dlatego prawdopodobnie mógłby zamieszkać w domu z innym psem lub nawet gromadką przyjaznych psiaków.Chętnie spaceruje po wybiegu w towarzystwie człowieka, zabiega wtedy o uwagę i pieszczoty. W izolatce gdzie przebywał po zabiegu kastracji utrzymywał czystość, nie brudził, nie zaznaczał. Załatwiał się tylko na zewnątrz. Prawdopodobnie mieszkał kiedyś w domu bo bardzo chętnie wchodzi do pomieszczeń, do biura, do schroniskowej kuchni. Jest spokojny, cichy i bardzo grzeczny. Spacerowania na smyczy wcześniej z pewnością nie znał ale z każdym spacerem widać, że coraz lepiej mu to wychodzi. Alfred ma problemy z wchodzeniem po schodach. Dlatego szukamy mu miejsca w domu z ogrodem, czy miejsca w mieszkaniu na parterze lub bloku z windą. Przyjedź do schroniska w Milanówku,s pędź z nim trochę czasu a na pewno zakochasz się w tym miłym psiaku.


kontakt:
Monika, tel. 509 441 902 mail: schroniskomilanowek48@wp.pl

 

 

Zakończyliśmy zbiórkę pt.: Foresto dla bezdomniaka

Email Drukuj PDF

alt

Baaaardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę na przeciwkleszczowe obroże Foresto. 17 maja przyjechało kolejne 15 obroży, zakupionych z pieniędzy, które przekazaliście. Dzięki Wam wszystkie psy, którym da się założyć obroże, są zabezpieczone przed kleszczami! Mamy nawet zapas obroży!

Więcej…
 

1% dla milanowskich zwierzaków

Email Drukuj PDF

alt

Fundacja im. 120-lecia TOZ w Polsce, opiekująca się schroniskiem w Milanówku, ma status Organizacji Pożytku Publicznego.

Wpisując w formularzu PIT do odpowiedniej rubryki ten oto nr KRS 0000150664,

przekazujesz 1% swojego podatku na rzecz małych mieszkańców milanowskiego schroniska.

 

Charytatywny kalendarz schroniska na 2019 rok

Email Drukuj PDF

alt

Sprzedaż naszego charytatywnego kalendarza na 2019 rok dobiegła końca.
Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie i polecamy się na przyszłość :)
Więcej…
 

Podziękowanie za wieloletnią pomoc!

Email Drukuj PDF

Podziękowania dla Firmy Blachy Pruszyński za wieloletnią pomoc i wsparcie dla schroniska

alt

 


Strona 1 z 12