Kalendarz mieszkańców schroniska...o nich i dla nich!

Email Drukuj PDF

alt

Nasze kalendarze znów dostępne. Taki prezent niespodziankę dostaliśmy. Pewna Firma zafundowała nam dodruk :)

Oto jedyny, niepowtarzalny, unikatowy charytatywny KALENDARZ SCHRONISKA W MILANÓWKU! Nie będziemy się przechwalać, ale... jest po prostu przepiękny :) Modelami zostali podopieczni schroniska, a autorami zdjęć są wolontariusze. Zakup kalendarza to nie tylko gest wsparcia dla bezdomnych zwierzaków, lecz także możliwość nabycia pięknego i oryginalnego prezentu dla siebie, rodziny i znajomych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na zakup specjalistycznych karm, opłacenie domów tymczasowych i pomocy behawiorystów, diagnozowanie i leczenie podopiecznych schroniska. Kalendarz ma format A3 i jest oprawiony w spiralę, co ułatwia przerzucanie kolejnych kart.

Koszt kalendarza to tylko 20 zł.

Odbiór osobisty: Milanówek ul. Brwinowska 48, w każdą sobotę w godzinach 9.00-13.00. Zapraszamy do kontaktu z wolontariuszką Agnieszką 604 94 14 61 meil: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sprzedaż wysyłkowa: Zapraszamy do kontaktu przez wiadomość na FB lub z wolontariuszem Wojtkiem, meil: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.