Buczi

Buczi
Buczi
Buczi
Buczi
Buczi
Buczi
Buczi
Buczi
Buczi
Buczi

Buczi trafił do schroniska w połowie 2020r. To zdecydowanie za długo, ale wystarczająco aby go dobrze poznać i dowiedzieć się jakim jest fajnym psiakiem.
Buczi jest psem niezwykłej urody. Ma w sobie coś z golden retrievera. Początkowo zachowuje dystans w relacji ale po krótkim czasie, kilku spacerkach nawiązuje kontakt. Z wolontariuszami, którzy się nim opiekują, ma bardzo bliskie relacje, jest oddany i bardzo wdzięczny. Lubi się przytulać, nadstawia się do głaskania i drapania za uszkami.

Kto tylko pozna bliżej Bucziego zachwyca się jego charakterem, łagodnością i spokojem, który Buczi ma w sobie.
Buczi uwielbia spacery, węszenie, a jego ulubioną zabawą jest poszukiwanie smaczków. Jest psem, który chętnie się uczy. Ważne jest szanowanie jego potrzeb, a w tym pewnej niezależności (przestrzeni), której Buczi potrzebuje. Nachalny opiekun nie będzie dobrym przyjacielem dla Bucziego.– człowiek.
Buczi jest psem „ciekawskim”, na spacerach nie tylko eksploruje teren, ale również interesuje się napotkanymi psami, nie jest przy tym nachalny, nie wyrywa się, świetnie odczytuje psie sygnały. Jeżeli napotka na spacerze psa, który go niepokoi, odwraca głowę i daje nam do zrozumienia, że nie ma ochoty na ten kontakt. Spacer z nim jest bardzo przyjemny, nie ciągnie, sporo węszy, od czasu do czasu tarzając się na trawie.

Idealny dom dla tego niezwykłego psa to dom z ogrodem, najlepiej bez małych dzieci, bez kotów oraz łagodni opiekunowie, którzy chętnie będą dzielić z nim swój czas.