Mania

już w nowym domu

Mania
Mania
Mania
Mania
Mania
Mania
Mania
Mania
Mania
Mania
Mania

Miodowe oczy, wyjątkowe umaszczenie i zawadiacko wywinięty ogon – oto Mania, która trafiła do naszego schroniska na początku kwietnia 2023 r.

Mania to młoda i wspaniała sunia, która już zaznała porzucenia… Miała dom, rodzinę, ale nie została uwzględniona podczas przeprowadzki do nowego miejsca, została pozostawiona sama sobie, a ludzie z dnia na dzień się ulotnili. To cholernie przykre, ale wierzymy, że szybko znajdziemy jej dom już na stałe, który zakocha się w niej, tak jak my i nie porzuci jej już nigdy.

Gdy spędzi się z Manią trochę więcej czasu, to można dostrzec jej pozytywne nastawienie i masę energii, w której drzemie duży potencjał.

Mania bez problemu ubiera się w szelki i z niecierpliwością czeka na podpięcie smyczy, by wspólnie udać się na spacer. Spacerowanie na smyczy ma opanowane do perfekcji, lubi węszenie w trawie w poszukiwaniu smaków i ganianie za szeleszczącymi liśćmi. Potrafi też komendę „siad”. Dobrze reaguje na psy, które są pozytywnie nastawione na wspólne przemierzanie leśnych ścieżek.

Mania szuka domu na stałe, domu który podaruje jej opiekę, troskę i miłość których bardzo brakuje jej w schroniskowym boksie.