Red

Red
Red
Red
Red
Red
Red
Red
Red

Red to przepiękny, kudłaty dłużełek. Do schroniska trafił kilka w ostatnich dniach maja 2023 r. ze zdeformowaną łapką. Nie od razu udało nam się go przebadać i zdiagnozować, ponieważ Red był bardzo ostrożny w kontaktach z człowiekiem i w jasny i klarowny sposób informował, że nie do końca pragnie takich kontaktów. Przez kilka tygodni Red przyzwyczajał się do transportera którym mogliśmy przewieźć go do weterynarza. W końcu się udało i Red trafił do lecznicy weterynaryjnej.
Tam został kompleksowo przebadany. Wykonano RTG łapki i wiemy już, że jej deformacja to wada wrodzona.
Redzio w izolatce ideał. Grzeczny, czysty, śpi pięknie wtulony w posłanie tak jakby całe życie mieszkał w domu. Z dnia na dzień przyzwyczaja się do dotyku i jest coraz lepiej. Aktualnie osoby, które Red zna mogą swobodnie go dotykać i głaskać. W lasku przy izolatkach zawarł również pierwsze psie znajomości i jest naprawdę dobrze. Miło jest patrzeć jak Red biega w razem z dużą bandą innych psów 🙂
Na smyczy wciąż jeszcze nie spaceruje.

Red szuka opiekuna z doświadczeniem. Kogoś kto poświęci mu czas na to aby zdobyć zaufanie i zbudować relację. Wiemy już, że nie jest to niemożliwe.