Anakin

już w nowym domu

Anakin
Anakin
Anakin
Anakin
Anakin
Anakin
Anakin
Anakin
Anakin
Anakin
Anakin

Młody, niewielki, mądry, kontaktowy, łagodny i wiecznie uśmiechnięty pies, skupiony na człowieku. Kocha spacery, świetnie chodzi na smyczy, dużo węszy, idzie przed siebie pewnym, dziarskim krokiem, lubi wspólne aktywności, wygłupy. Anakin ma mnóstwo zalet! A jednak pozostaje niewidzialny… Czyżby klątwa czarnego psa?

Bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Stres go dosłownie zjada, w schroniskowym boksie Anakin dramatycznie chudnie. Robimy, co możemy, ale nasze możliwości w takim miejscu są ograniczone. Z tego względu adopcja Anakina jest jedną z pilniejszych. Dom, gdzie będzie mógł spokojnie spać i regularnie spacerować, jest jedynym rozwiązaniem jego sytuacji.

Wystarczyło kilka dni pobytu w izolatce, cichym i ciepłym pomieszczeniu, gdzie Anakin przebywał po zabiegu kastracji, by nabrał ciała, a jego sierść zaczęła błyszczeć. Odpoczął, wyciszył się, wreszcie mógł normalnie spać. W boksie niespokojny, w ciągłym ruchu. W izolatce – grzeczniutki, spokojny, nie niszczy, przy regularnym wychodzeniu zachowuje czystość. Uwielbia bawić się zabawkami. Po prostu domowy pies, ot co.

Dzięki odwiedzinom w schroniskowym biurze wiemy też, że fantastycznie dogaduje się z innymi psami – zarówno z suczkami, jak i samcami. Dobrze czyta wysłane przez nie sygnały, gdy któryś nie chce kontaktu, Anakin po prostu odchodzi, nie wchodzi w konflikty. W domu mógłby zatem dołączyć do psiego towarzysza.

Anakin to naprawdę wspaniały pies. Niech przez kolor sierści jego przyszłość nie rysuje się w czarnych barwach. Może to właśnie na Ciebie czeka w schronisku! Przyjedź, poznaj, pokochaj i pokoloruj świat Anakina.