Tegan

Tegan
Tegan
Tegan
Tegan
Tegan
Tegan
Tegan
Tegan

Tegan trafił do schroniska 02.01.2024 r., został znaleziony w Ożarowie Mazowieckim. Możliwe, że jest ofiarą sylwestrowej nocy, która mimo swojej uroczystej strony jest również powodem bezdomności dla przerażonych, uciekających od hałasu zwierząt.

A jaki jest sam Tegan? To młody, energiczny i żywiołowy urwis, który rozkocha w sobie każdego, kto zwróci na niego uwagę.
Chłopak uwielbia kontakt z człowiekiem i czerpie z niego ogromną radość. Bardzo chętnie bawi się zabawkami, a przy tym zachęca człowieka do aktywnego spędzania czasu.

Spacer z nim to prawdziwa przyjemność, przystanki na głaskanie, dużo węszenia i przyzwoite tempo. Tegan jest bardzo pozytywnie nastawiony do zawierania nowych znajomości, zarówno ludzkich, jak i psich. Z pewnością dobrze odnajdzie się w domu, w którym jest już inny pies.

Tegan z każdym kolejnym dniem traci najlepszy, najbardziej beztroski i radosny czas w swoim życiu… Zamknięty w schroniskowym boksie zaczyna popiskiwać, gdy tylko na horyzoncie pojawia się człowiek. Chcielibyśmy, aby ten wspaniały pies mógł w końcu cieszyć się życiem u boku swojego człowieka.

Tegan czeka na swoją szansę!