Lilly

Lilly
Lilly
Lilly
Lilly
Lilly
Lilly
Lilly
Lilly

Lilly trafiła pod naszą opiekę rok temu z powodów prywatnych jej opiekunki. Lilly miała wiele szczęścia i po niespełena 3 tygodniach trafiła do domu. Niestety czasami dom okazuje się jedynie domem tymczasowymm co oznacza, że przychodzi taki moment, że musimy szukać domu na stałe.

Tak jest też w przypadku Lilly. Nadszedł czas kiedy musimy naszej Lilly znaleźć dom.
Lilly ma ok 8 lat( stan na 2024 rok). Waży ok 8 kg. Bardzo chętnie przebywa w towarzystwie człowieka. Jest bardzo proludzka. Bez problemu podróżuje samochodem oraz pociągiem. Bywała w restauracjach, nie straszny jej zgiełk uliczny – w ostatnim czasie była warszawianką.
Lilly jest delikatną i subtelną damą. Nie szarpie na smyczy. Nie przejawia zachowań agresywnych. Nie niszczy w mieszkaniu. Wizyty u weterynarza znosi z godnością.

Zdrowotnie jest w dość dobrej kondycji: jest po zabiegu naprawiaiącym jej ząbki, bierze leki suplementujące tarczycę ze względu na niedoczynność.

Kogo szukamy? Szukamy osoby, która większośc czasu jest w domu. Dom może być z innymi zwierzętami, które uszanują delikatność i niezależność Lilly. Dom z ogrodem był by spełnieniem marzeń – zdarza się, że Lilly w samotności szczeka.

Szukamy nowego miejsca dla Lilly pilnie, z ogromną nadzieją, że będzie to już jej docelowa przystań.