Thor

Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor

Jaki pies od zawsze Ci się marzył?
Pieszczoch który będzie Cię witać przy drzwiach za każdym razem, gdy wracasz do domu? Przyjaciel pełen radości i ciekawości świata? Fan przeróżnych zabaw i wspólnych treningów? Czy może kompan, z którym będziesz mógł spędzać pod kocykiem długie, jesienne wieczory? Thor niewątpliwie sprosta wszystkim tym oczekiwaniom!

Ten wspaniały pies trafił do naszego schroniska w marcu 2022 r. Został interwencyjnie odebrany z poprzedniego „domu”, w którym wiódł życie psa łańcuchowego. Niestety przez większość jego życia nikt nie nauczył go, że człowiek może być fajny, więc od początku pobytu w schronisku wspólnie pracowaliśmy nad zawieraniem nowych znajomości, wyciszeniem i przede wszystkim uczyliśmy go życia bez łańcucha przy szyi.
Jak możemy opisać Thora w kilku zdaniach? To energiczny, żywiołowy i bardzo inteligentny pies, który bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jest niesamowitym pieszczochem i cieszy się całym sobą z poświęconej mu uwagi.

To wielki fan zabaw z piłką i szaleństw na schroniskowym wybiegu. Chłopak jest bardzo chętny do współpracy z człowiekiem. Komendy takie jak „siad”, „leżeć”, „do mnie” czy „podaj łapę” opanował w mig. Spacer z Thorem to prawdziwa przyjemność – sztukę chodzenia na smyczy opanował wzorowo, w lesie pochłania go świat zapachów i najchętniej całą drogę spędziłby z nosem przy ziemi.
Thor bardzo dobrze radzi sobie z mijaniem innych psów na spacerze. W przypadku bezpośredniego kontaktu jest zaciekawiony, ale jednocześnie nie garnie się do psich kolegów. Oczywiście wiadomo jak jest, nie z każdy musi się od razu polubić. Thor opanował również komendę „zostaw”, więc, jeśli jest taka potrzeba, bez problemu daje się odwołać.

Dla Thora poszukujemy świadomego, doświadczonego opiekuna, który będzie w stanie zrozumieć i spełniać jego potrzeby. Thor jest gotowy na prawdziwą rodzinę i czeka, aż wreszcie dostanie swoją szansę.
Obiecujemy Wam, że gdy zaufa i pokocha to już na zawsze!