Perła

już w nowym domu

Perła
Perła
Perła
Perła

Perła to średniej wielkości sunia w typie teriera. Do schroniska trafiła w lipcu 2023 roku z powodu bardzo trudnej sytuacji mieszkaniowej swojej opiekunki.

Pierwsze dni spędzone w schronisku były dla suni bardzo trudne, praktycznie nie wychodziła z budy, była przerażona. Naszczęście z czasem Perełka zaczęła się rozkręcać i po miesiącu było już całkiem dobrze. Sunia wychodzi na spacery, biega z zaprzyjaźnionymi pieskami po podwórkach, cieszy się na widok ulubionych wolontariuszy. Wiemy, że od szczeniaka mieszkała w domu, zachowuje czystość, nie niszczy. Mieszkala z dwoma innymi psami, z którymi żyła w zgodzie. Na smyczy spaceruje wzorowo, idzie spokojnie, nie szarpie, nie boi się również ruchu ulicznego. W schronisku została zaczipowana i zaszczepiona. Przed adopcją zostanie również wysterylizowana. To cudowna, spokojna i zrównoważona sunia.

Szukamy dla niej troskliwego, kochającego domu. Mogłaby zamieszkać z innym psem lub sunią. Malutkich dzieci Perełka unika, z poprzedniego domu wiemy, że boi się małych dzieci. Jest bardzo łagodna i kochana. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom.