Fiodor

już w nowym domu

Fiodor
Fiodor
Fiodor
Fiodor
Fiodor
Fiodor
Fiodor

Fiodor to młody, energiczny i rozczulający urwis, który rozkocha w sobie każdego, kto poświęci mu, choć trochę uwagi. W pierwszym kontakcie jest delikatny i nieśmiały, ale bardzo szybko wychodzi z niego niesamowity pieszczoch.

Spacer z nim to prawdziwa przyjemność, przystanki na głaskanie i chwile czułości są dla niego niezbędne. Fiodor podąża za swoim przewodnikiem, bardzo ładnie radzi sobie, gdy zmieniamy kierunek spaceru, czy gdy chcemy wyminąć innego spacerującego psa. Zaczynamy uczuć chłopaka podstawowych komend, by w przyszłości każdy ze spacerów był ogromną przyjemnością dla każdego.

Fiodor znakomicie dogaduje się z innym psami, jest pozytywnie nastawiony do zawierania nowych psich znajomości i z pewnością dobrze odnajdzie się w domu, w którym jest już inny pies. Jednak dla chłopaka priorytetem jest człowiek, gdy tylko może korzysta z każdej natrafiającej się okazji do tego by być blisko, wdrapać się na kolana i obdarować nas masą całusów.

Zamknięty w schronisku Fiodek z każdym kolejnym dniem traci najlepszy, najbardziej beztroski i radosny czas w swoim życiu… Chcielibyśmy, aby ten wspaniały pies mógł zacząć w końcu poznawać życie u boku swojego człowieka, poza murami schroniska…

Fiodor czeka na swoją szansę, czeka, aż zostanie w końcu zauważony!