Chochlik

Chochlik
Chochlik
Chochlik

DUSZEK, KOSTEK i CHOCHLIK – to bracia, którzy trafili do schroniska pod koniec października 2021 r. jako trzymiesięczne kociaki. Chłopcy byli mocno nieśmiali i wystraszeni – i tacy niestety pozostali. W schronisku, przy tak ograniczonym kontakcie z ludźmi, nie ma szans na oswojenie. Są jednak jeszcze bardzo młodzi i w domu, w bezpiecznej przystani u boku człowieka, mają bardzo duże szanse na oswojenie. Niestety nigdy się to nie uda w schronisku i wtedy zostaną tu na zawsze. Na zawsze bezdomni, na zawsze niczyi. Nigdy nie dowiedzą się, co znaczy być dla kogoś światem, być tym najważniejszym, być kochanym – a przecież każdy na to zasługuje.

Dlatego pilnie szukamy naszemu trio domów stałych lub nawet DOMU TYMCZASOWEGO (pokrywamy wtedy koszty karmy i opieki weterynaryjnej), żeby kocurki miały stały kontakt z człowiekiem.

Chłopcy są zdrowi i pięknie korzystają z kuwety. Zostali odpchleni, odrobaczeni, zaszczepieni i wykastrowani, mają ujemne testy FIV/FeLV. Szukamy im domów niewychodzących, z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Bardzo polecamy adopcje w parze lub na dokocenie do młodego kota/kotów (ale nie jest to warunek konieczny).