Współpracują z nami

Start / Współpracują z nami

Rossman Polska

Od 2019 roku w ramach akcji pomocowej Pomagamy jak umiemy, w której udział biorą także Klienci drogerii Rossmann przekazując swoje punkty dla wybranej organizacji, nasze Schronisko już drugi raz otrzymało bardzo dużą ilość suchej i mokrej karmy dla psów oraz kotów. Pracownikom Rossmann Polska dziękujemy za zgłoszenie naszego schroniska do tej akcji a Klientom, którzy skanując swoje aplikacje zbierali punkty właśnie dla nas, serdecznie dziękujemy!

alt

Inżynier Andrzej Budek

Z tego miejsca specjalne podziękowania dla Pana inżyniera z Milanówka za piękny prezent gwiazdkowy (2019 r.) dla Schroniska w postaci projektu budowlanego przyłącza kanalizacyjnego do  posesji schroniska, a także za konsultacje podczas wykonywania instalacji centralnego ogrzewania w schronisku.

Kosmepol Sp. z o.o. – Fabryka Grupy Loreal  z siedzibą w Kaniach

Od 2010 roku pracownicy Firmy Loreal poświęcają jeden dzień pracy na prace społeczne w ramach programu wolontariatu Citizen Day. Z naszym schroniskiem są od 2015 roku i dzięki tej cudownej i bezinteresownej pomocy, w pierwszych latach nasze zwierzaki otrzymały obroże przeciw kleszczowe oraz specjalistyczną karmę light…jednak to nie wszystko. Dzięki Firmie Kosmepol, na nieużywanym wcześniej terenie schroniska powstał duży wybieg dla psów. Firma sfinansowała wybudowanie nowego ogrodzenia oraz wycinkę krzaków a pracownicy Firmy zakasali rękawy i wykonali kawał ciężkiej pracy i uporządkowali cały wybieg tak by stał się on bezpieczny dla naszych psiaków. W kolejnych latach Firma przekazała darowiznę w postaci dużego kontenera na bioodpady oraz drewniany domek, który służyć będzie jako podręczny magazynek a pracownicy Firmy, kolejny raz zakasali rękawy do pracy i wraz z wolontariuszami schroniska, pomogli przygotować teren pod ustawienie domku. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Firma Blachy Pruszyński

Od wielu lat Firma Blachy Pruszyński bezinteresownie przekazuje nam blachę. Właściciel Firmy nigdy nie odmówił nam pomocy, dzięki czemu boksy psów są częściowo zadaszone, dachy budynków pokryte są blacho-dachówką a teren schroniska wkrótce zostanie szczelnie ogrodzony. Dziękujemy!

alt

Sklep Kakadu w Jankach – od marca 2016 roku   *** Sklep Kakadu na Sadybie – od stycznia 2017 roku

Przez cały rok, w każdy weekend, w każdy dzień tygodnia…nie tylko od Święta, wspierają nas Pracownicy oraz Klienci sklepów Kakadu w Jankach oraz od niedawna także na Sadybie. Tuż przy kasach stoją specjalnie oznakowane wózki, w których gromadzone są artykuły zakupione w sklepie. Wszystkie uzbierane w wózkach dary, hojnie przekazywane przez Klientów i Pracowników i odbierane przez wolontariuszy naszego schroniska, trafiają prosto naszych podopiecznych.

Jak zawsze najbardziej potrzeba nam dobrej jakości karmy, szczególnie dla tych najbardziej wrażliwych zwierzaków, dla seniorów, dla alergików, dla psów otyłych, dla kotów. Wiosną i jesienią na wagę złota są wszelkie zabezpieczania przeciwko pchłom i kleszczom. Za wszystkie dary z góry serdecznie dziękujemy.

alt

Sklep MAXI ZOO w Milanówku – od kwietnia 2015 roku

Systematycznie do naszego schroniska trafiają takie wspaniałości jak dobra karma dla psów i kotów, zabawki i inne potrzebne artykuły. Szanowni Klienci, robiąc zakupy dla swoich milusińskich pamiętacie także o tych, które miały w życiu mniej szczęścia – to piękny gest, doceniamy i dziękujemy w Ich imieniu.

alt

Dorota Dąbrowska oraz Barbara Olszak

Współpracują z nami od lat i robią to całkowicie prywatnie. Systematycznie co miesiąc, osobiście, własnym autem i tak już kilka lat. Dwie wspaniałe Panie przywożą naszym zwierzakom kilkadziesiąt kilogramów suchej i mokrej karmy. Zawsze możemy na Panie liczyć!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.