Zoriana

Zoriana
Zoriana
Zoriana
Zoriana
Zoriana
Zoriana
Zoriana

Poznajcie naszą kluseczkę– Zorianę. I niech Was nie zwiedzie wygląd serdelka na krótkich łapkach, bo ta dziewczyna to energia w czystej postaci!
Zoriana jest wspaniałą, pogodną sunią. Urzeka szerokim uśmiechem i pogoda ducha. Jest wspaniałym towarzyszem wspólnych spacerów. Ujmuje człowieka całą sobą, idzie dziarsko przed siebie, ale zawsze wraca, aby sprawdzić czy człowiek jest zaraz za nią. Jest niezwykle towarzyską, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi sunią. Na spacerach jest energiczna, ciekawska, wszystkim zainteresowana. Ma w sobie mnóstwo energii, nie dla niej więc krótkie spacery na sikupę wokół bloku. Na smyczy spaceruje znakomicie.

W relacjach z innymi psami Zoriana bywa różna. Potrafi czasem ze spokojem minąć te przechodzące obok, czasem zaczepia je głośnym szczekaniem. Pierwsze zawarte w schronisku znajomości również bywały różne. Nie zawsze Zorianie podobali się nowi, psi znajomi.

Nasza znajomość z Zorianą jest krótka, ale z całego serca polecamy dziewczynę do adopcji! Lepszego przyjaciela nie można sobie wymarzyć.