Lilia

już w nowym domu

Lilia
Lilia
Lilia
Lilia

Lilia jest delikatna niczym kwiatek.

Rzadko spotyka się takie psy jak Lilia. Delikatna, zagubiona wśród schroniskowego zgiełku, wśród obcych ludzi którym stara się z całych sił zaufać. Lilia jest delikatna niczym kwiatek.

Lila jest młodą sunią, średniej wielkości. Jej futerko lśni i jest zadbane. Co się więc wydarzyło, że znalazła się w schronisku?

Lilia zna smycz i dobrze na niej spaceruje. W stosunku do innych psów Lilia jest bardzo przyjazna. Swój pierwszy spacer odbyła w psim towarzystwie i widać było, że dobrze jej z tym.

O Lilii wiemy już całkiem sporo. Dobrze znosi kąpiele, nie żebrze przy stole, chętnie korzysta z legowiska i nie roznosi go, zna komendę zostań i bez problemu jeździ samochodem. Pies pełen zalet 😊

Lilia jest łagodna, łaknie obecności człowieka, jest ogromnym pieszczochem. Tuli się do niego gdy tylko zdarzy się ku temu okazja. Bardzo trudno wyjść od niej z boksu i zostawić ją samą.

Taki wrażliwy pies jak Lilia szybko powinien opuścić schronisko. Szukamy więc dla niej domku najlepszego na świecie. Szukamy domu bez małych dzieci, bo Lilia nie czuje się w ich towarzystwie komfortowo.