Elmo

Elmo
Elmo
Elmo
Elmo
Elmo

Elmo to filigranowy, delikatny i subtelny psiak. Elmo ma w sobie wszystko co sprawia, że serce zaczyna bić mocniej.

Historia Elma wydaje się być historią jakich wiele. Elmo jest starszy, niedowidzi. Wyszedł, nikt go nie szukał, nikt o niego nie pytał. Nie wrócił, nikogo to nie obchodziło.
Ale nas obchodzi, bo Elmo jest naprawdę wyjątkowy. Na widok człowieka staje na dwóch łapkach, cieszy się, biega w kółko. Z całych sił tuli się i domaga pieszczot. Typowy przytulak dla którego człowiek jest bardzo ważny.

Na spacerach raczej się nie śpieszy, bo przecież nie ma dokąd ☹ W boksie nie czeka na niego kochany człowiek. Buda nie jest miękkim posłaniem, a betonowy boks w żaden sposób nie przypomina przytulnego kąta w domu kochanego człowieka.

Ubieranie w szelki, jazda samochodem, pobranie krwi – wszystko to Elmo znosi dzielnie i ze spokojem, a nawet z radością. Ważne, aby obok był człowiek, który będzie trzymał za łapkę.
Elmo jest niewielki, z łatwością można wziąć go na ręce. Nie protestuje przy tym, lubi być blisko człowieka. Każda osoba, która pozna Elmo zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Jest pogodnym, radosnym psem. Słodyczek, cukiereczek, całe 7 kg miłości.

Elmo z ogromną łatwością zapada w serducho. I potrafi na długo tam zostać. To naprawdę wspaniały pies!