Jak możesz nam pomóc

Start / Aktualności / Jak możesz nam pomóc

Największe zapasy kiedyś się kończą… skończyły się i nasze zapasy kocy i posłanek dla zwierząt. Niestety, w uszczupleniu zapasów „pomogły” pchły, które zagnieździły się w kociarni – wiele rzeczy trzeba było po prostu wyrzucić przy okazji akcji odpchlenia. Tak więc znów potrzebujemy rozmaitych drobiazgów dla naszych zwierząt. Najbardziej przydadzą się:
– legowiska dla średnich i małych psów
– budki dla kotów
– koce i kocyki
– małe kołderki (dziecięce)
Oczywiście rzeczy te mogą być używane, prosimy jednak, aby były czyste (nie mamy w schronisku możliwości prania takich rzeczy)
Bardzo mile widziane będą również używane drapaki dla kotów.
Prosimy o wyrozumiałość w kwestii transportu – nasi wolontariusze w tygodniu pracują i nie mamy możliwości odbioru rzeczy. Dlatego będziemy wdzięczni za przywiezienie ich bezpośrednio do schroniska. (Milanówek, ul. Brwinowska 48). Schronisko otwarte jest w tygodniu do godz. 14 i w soboty do późnego popołudnia. W imieniu zwierzaków z góry dziękujemy!

Prosimy nie przywozić do Schroniska odzieży, bielizny, poduszek/kołder z pierza, dywanów, materacy itp. Tego typu rzeczy nie znajdują zastosowania dla zwierząt, za to skutecznie zapełniają magazyn oraz narażają Schronisko na koszty związane z ich wywozem.