Remontujemy psie budki

Start / Aktualności / Remontujemy psie budki

15 grudnia 2012r.

Na tą chwilę zakończyliśmy prace remontowe, zastała nas zima i silny mróz nie pozwala pracować dalej. Najważniejsze jest jednak to, że Państwa pomocą udało nam się ocieplić większość bud. Wiosną ruszymy dalej a jeśli los będzie sprzyjał najstarsze budy wymienimy na zupełnie nowe.

1 grudnia 2012r.

Jesteśmy już poza półmetkiem!!! Serdecznie dziękujemy za wspaniałe dary jakimi nas Państwo obdarzacie, mamy już wystarczającą ilość styropianu ale nadal potrzebujemy płyty osb do uzupełniania / budowania ścian w budach oraz palety do izolacji od betonowego podłoża.

Ze względów organizacyjnych powyższe dary możemy przyjmować jedynie w soboty lub w wyjątkowych sytuacjach od pon. do piątku do godz. 13tej. Kontakt z wolontariuszką – Marta tel. 504 260 664 e-mail: info@schroniskomilanowek.pl

17 listopada 2012r.

Dziękujemy za wspaniały odzew na nasz apel. Kolejny raz Przyjaciele Schroniska udowodnili, że są!!! Kochani, dziękujemy bardzo, że zawsze pomożemy na Was liczyć. Otrzymaliśmy dużą ilość styropianu oraz palet a byli i tacy, którzy podarowali naszym podopiecznym wspaniałe budy.

W chwili obecnej szacujemy, iż jesteśmy mniej więcej na półmetku naszych prac. Zatem nie próżnujemy i działamy dalej – teraz dzięki Wam możemy więcej. Jednak nadal potrzebujemy styropian 2-4cm, palety oraz płyty do wyłożenia podłogi oraz do zabezpieczenia ścian w budach. Jeśli tego typu materiały zalegają w Waszych garażach lub piwnicach, w Schronisku znajdą zastosowanie.

30 października 2012r.

 

Rozpoczęliśmy remonty bud mieszkańców naszego Schroniska. Dzięki naszym wolontariuszom oraz Przyjaciołom naszych zwierzaków wiele bud dla mniejszych psów została wymieniona na nowe a część udało się wyremontować.

Teraz zabieramy się za budy większych psów. Wstępny przegląd jaki wykonaliśmy wypadł nie najgorzej, jednak bez licznych remontów się nie obejdzie. Część bud wymaga docieplenia, inne mają nieszczelny dach, podłogę itd

I tu prośba do Was Kochani, niezawodnych Przyjaciół Schroniska. Pilnie potrzebujemy:

 

– palety posłużą one jako podest pod budę, izolują od betonowego podłoża. Za te, które już otrzymaliśmy serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej

– styropian 2-4 cm do docieplenia,

– płyty pilśniowe, paździerzowe lub inne do wyłożenia podłogi,

Nasze prywatne zasoby zostały już wyczerpane, zatem jeśli posiadacie w swych garażach, drewutniach i in. przydomowych magazynkach, któreś z ww. artykułów może moglibyście podarować je na ten szczytny cel i przywieźć do Schroniska…? Wszystkie materiały oczywiście mogą być z odzysku, wszystko będzie na wagę złota.

 

Wcześniej prosimy o kontakt z wolontariuszką, Marta tel. 504 260 664 e-mail: info@schroniskomilanowek.pl