Diun

Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun
Diun

DIUN 💛 Trafił do schroniska z początkiem czerwca 2024. I cały czas zachodzimy w głowę, dlaczego taki przefajny, przytulaśny, łagodny i zapatrzony w człowieka pies nagle znalazł się sam na ulicy i nikt go nie szuka??? Dlaczego dla kogoś nie był na tyle ważny? 💔 Nigdy tego nie pojmiemy.
Tymczasem Diun mimo wszystko cieszy się do całego świata, do ludzi małych i dużych. Psi uśmiech nie schodzi mu z pyszczka. Jest dużym przytulakiem w wieku ok. 3 lat. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Na spacerze cały czas jest ze swoim dwunogim towarzyszem w kontakcie. A jak tylko jest szansa na mizianki-przytulanki, to bądźcie pewni, że Diun z niej skorzysta. I zasadniczo nie przeszkadza mu nic: ani samochody, ani rowery, ani mijane psy. Na spacery z wielką ochotą chodzi z sąsiadem z boksu obok, Leonem. Spacerują łapa w łapę, piją wodę z jednej miski. Czyli jak widać Diun umie także przyjaźnić się z psami.

Teraz Diun czeka na wspaniały dom na zawsze w schronisku w Milanówku. A my dołożymy wszelkich starań, by mu taki zapewnić.