Dobry i smutny Teoś …ma cudowny dom

Start / Aktualności / Dobry i smutny Teoś …ma cudowny dom
alt

alt

Aktualizacja: 18 lipca 2019 r. kochany Teoś odnalazł szczęście w życiu. Został adoptowany przez cudowną osobę, dla której będzie oczkiem w głowie. Dziękujemy za tą adopcję!

Teoś trafił do naszego schroniska już drugi raz. Za pierwszym razem z ulic Pruszkowa, 6 lat temu. Po paru miesiącach został adoptowany, jednak teraz ponownie jest z nami. W tym miejscu wypadało by napisać dlaczego Teoś znów został sam, dlaczego znów jest bezdomny. Nie zrobimy tego…z wielu powodów… Lepiej skupmy się na tym, jakim kochanym i dobrym jest psem. Na tym, jak cudownie odpoczywa się podczas spaceru z Teosiem i na tym jak niesamowity spokój ma on w sobie.

Po tych sześciu latach Teoś jest wciąż tym samym Teosiem. Delikatny, wrażliwy, może nieco lękliwy ale jednocześnie umiejący komunikować się z otoczeniem. Nie jest psem przebojowym i nachalnym. Gdy przejdziesz obok jego boksu zobaczysz te piękne, czarne oczęta, podążające za każdym Twoim krokiem ale nie będzie skakał na furtkę, nie będzie szczekał by zwrócić na siebie uwagę. Zawsze taki był…cudowny, delikatny…cichy przyjaciel, tak bardzo potrzebujący miłości i tak bardzo pragnący ufać i kochać człowieka. To co teraz przeżywa jest dla nas ludzi nie do wyobrażenia. Jeśli jednak zastanowisz się nad tym, łzy same napłyną do oczu. Gdy zdecydujesz się poznać go bliżej, nie pożałujesz, Teoś to samo dobro…teraz smutny i opuszczony ale możesz to zmienić. Zmień, proszę…Spójrz na zdjęcie Teosia z człowiekiem a potem spójrz na to samotne boksu…widzisz różnicę?

 

http://schroniskomilanowek.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=55&sid=1682;Teo&Itemid=11

Adopcję prowadzi Kasia, tel. 665 661 161 mail: kasiaszczerba67@wp.pl