Zakończyliśmy zbiórkę pt.: Foresto dla bezdomniaka

Start / Aktualności / Zakończyliśmy zbiórkę pt.: Foresto dla bezdomniaka
alt

alt

Baaaardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę na przeciwkleszczowe obroże Foresto. 17 maja przyjechało kolejne 15 obroży, zakupionych z pieniędzy, które przekazaliście. Dzięki Wam wszystkie psy, którym da się założyć obroże, są zabezpieczone przed kleszczami! Mamy nawet zapas obroży!

Link do zbiórki: https://pomagam.pl

 

Nadeszły cieplejsze dni, świeci słońce, w powietrzu czuć wiosnę. Ten piękny czas ma jednak swoją ciemną stronę – obudziły się kleszcze i są głodne. Musimy zabezpieczyć przed nimi schroniskowe psy.

Sami na pewno wiecie, jak trudno zauważyć w porę objawy babeszjozy u domowego pupila. W schronisku, przy tak wielu czworonogach pod opieką, jest to tysiąckrotnie trudniejsze. A walka o życie i zdrowie psa w warunkach schroniskowych też jest cięższa. Dlatego tak ważna jest dla nas profilaktyka. Jej koszty, przy takiej liczbie podopiecznych (około 80 psów), stają się ogromne. W pierwszej kolejności chcemy zadbać o obroże dla psów długowłosych, starszych i gorzej znoszących ludzki dotyk. To około 20 zwierzaków, potrzeba zatem 2000 zł. Będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli dołączycie się do naszej wiosennej akcji i przekażecie choć złotówkę na pomoc w uchronieniu czworonogów ze schroniska w Milanówku przed kleszczami. By mogły beztrosko cieszyć się wiosną, spacerami w lesie, tarzaniem w trawie. Im więcej osób przyłączy się do zbiórki tym więcej psów zabezpieczymy, także tych młodych.

Na Portalu pomagam.pl trwa zbiórka i dzięki Waszemu hojnemu wsparciu udało nam się zabezpieczyć już wieeeelu podopiecznych! Bardzo dziękujemy! Jednak niestety wciąż wiele psów w schronisku nie ma obroży przeciwkleszczowych. One nadal potrzebują Waszej pomocy, aby bezpiecznie spacerować po lesie. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie w zakupie kolejnych obroży Foresto! Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.