01.10.2017 r. I Dzień Otwarty w Schronisku w Milanówku

Start / Aktualności / 01.10.2017 r. I Dzień Otwarty w Schronisku w Milanówku
alt

alt

Drodzy Fani,
po przeszło dziesięciu latach prężnego wolontariatu i blisko dwóch latach działania jako Stowarzyszenie Przyjaciół Schroniska w Milanówku „SCHRON”, zdecydowaliśmy, że czas najwyższy urządzić DZIEŃ OTWARTY. Tym bardziej, że już wkrótce czyli 4 X obchodzony jest Światowy Dzień Kundelka.

 

Mamy nadzieję, że pogoda będzie dla nas łaskawa, jeśli nie – nie martwcie się! Będziemy przygotowani i zadbamy o to, zapewniając schronienie pod pawilonami. Chcielibyśmy tego dnia ugościć Was na naszym nowym schroniskowym wybiegu.
Chcielibyśmy, żebyście poznali schronisko, naszych podopiecznych i nas, ludzi którzy je od lat tworzymy. Będziemy mogli wymienić się doświadczeniami, podzielić wiedzą i spędzić wspólnie miły dzień. Dotychczas w roku 2017 Stowarzyszenie wspomogło fundację w leczeniu psów i kotów na kwotę ok. 13 900 zł. Dlatego każde wsparcie jest dla nas bardzie ważne, czy to przez zakup gadżetów lub wrzucenie symbolicznego grosza do puszki.

Starujemy o godzinie 11:00. Spacery po schronisku w grupach przewidujemy na godz. 12:30 oraz 14:00. Pokaz agility przewidujemy na godz. 13:00

Serdecznie Zapraszamy!
Ze względów bezpieczeństwa i komfortu zwierząt, prosimy nie zabierać ze sobą swoich psów, dziękujemy.

Grafikę wykonała: Magda Policha