zdjęcia-cegiełki na pomoc suczce Czarce po wylewie

Start / Aktualności / zdjęcia-cegiełki na pomoc suczce Czarce po wylewie
alt

alt

Pamiętacie naszą Czarkę Nowa aukcja na rzecz naszej Czarusi! W opisie aukcji cała historia Czarki. Tym razem – aż 60 zupełnie nowych zdjęć! Jedna cegiełka to 10zł. Każdy, kto wykupi cegiełkę otrzyma wybrane zdjęcie w wysokiej rozdzielczości – idealną tapetę na ekran 🙂

Dzięki Państwa ofiarności co miesiąc udaje nam się zebrać znaczną część pieniążków potrzebnych do opłacenia pobytu Czarki w hoteliku pod Bielskiem, za co w swoim i Czarki imieniu serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej… by schronisko już nigdy nie było jedynym domem jaki ma…

Zdjęcie pokazuje szczęśliwą, „jesienną” Czarkę a zakup zdjęć robionych przez naszą wolontariuszkę pomaga przedłużać Jej pobyt w tym cudownym miejscu

Zdjęcia można kupować na aukcji internetowej za jedyne 10 zł

http://allegro.pl/show_item.php?item=4818467228

 

Przedmiotem aukcji jest sprzedaż zdjęć psów ze schroniska w Milanówku jako symbolicznych cegiełek, zaś celem sprzedaży tych cegiełek jest pomoc finansowa dla poczciwej i sędziwej suczki o imieniu Czarka, która w milanowskim schronisku spędziła praktycznie całe swoje życie, a obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt, opłacanym przez wolontariuszy oraz przyjaciół schroniska. Poniżej znajduje się opis historii Czarki.

Czarka trafiła do schroniska w Milanówku wiele lat temu, zanim jeszcze zaczęli przychodzić do niego wolontariusze. Mijały kolejne lata, a los się do niej nie uśmiechał i nie podarował jej wymarzonego domu, tak więc z upływem czasu suczka zestarzała się w schronisku.

Pod koniec 2011 roku Czarka miała poważny wylew, po którym z trudem doszła do siebie i pogorszył się jej stan zdrowia. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy na początku 2012 roku Czarka na swe ostatnie lata życia została przewieziona do hoteliku dla zwierząt pod Bielskiem, gdzie jej zdrowie pomimo wylewu polepszyło się, suczka jest tam naprawdę szczęśliwa i ma zapewnioną fachową opiekę oraz ludzką miłość, której być może nigdy w swym życiu nie zaznała.

Zdajemy sobie sprawę, że poczciwa, sędziwa Czarka prawdopodobnie zostanie w tym miejscu już do końca swego życia. Koszt utrzymania suczki w hotelu to 350 zł miesięcznie. Wolontariusze starają się wspólnie składać na opłacenie hotelu Czarki, jednak mimo wszystko zebranie co miesiąc tej kwoty pieniędzy niestety do łatwych zadań nie należy i z biegiem czasu staje się coraz trudniejsze.

Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc finansową dla Czarki poprzez zakup wystawionych na powyższej aukcji zdjęć psów ze schroniska w Milanówku – symbolicznych cegiełek. Wystarczy, że 35 osób kupi taką cegiełkę-zdjęcie, a pozwoli to na opłacenie miesiąca pobytu suni w hotelu. Po zakupie przez Państwa wybranego zdjęcia wyślemy wskazaną fotkę w dużym formacie pod podany przez kupującego adres e-mailowy. Takie zdjęcie możecie Państwo wykorzystać np. do wyświetlenia na pulpicie komputera, wysłać znajomemu itp. Przy zakupie zdjęcia bardzo proszę o podanie jego numeru w tytule wpłaty oraz określenia, czy przesłać je e-mailem, pocztą na płycie CD czy też pocztą jako wywołaną fotografię.

Prosimy, skopiuj ten link, wejdź na aukcję i kup cegiełkę

http://allegro.pl/show_item.php?item=4818467228