Xenia

płeć: suka
wiek: 6 lat
rasa: mieszaniec
miasto: Milanówek
sterylizacja: tak
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
9 LIPCA 2016 R. XENIA ZOSTAŁA ADOPTOWANA, ZAMIESZKAŁA W GRODZISKU MAZOWIECKIM -------- Xenia trafiła do schroniska na początku maja, mimo ogłoszeń nikt się po nią nie zgłosił. Bardzo nas to dziwi bo to młodziutka i śliczna sunia ale najwyraźniej komuś się znudziła. A może miała być rasowa a nie jest... Xenia to radosna sunieczka, nie ma najmniejszych oporów w relacjach z ludźmi. Każdy kto ją odwiedza może liczyć na dużą porcję buziaków i przytulanie. Jej otwarty i odważny charakter bardzo pomógł Snoopiemu w trudnych chwilach, on gdy trafił do schroniska był bardzo zagubiony. Przebywanie z Xenią bardzo zmieniło tego psiaka, wyszedł z zakamarków swej budy i zaczął cieszyć się życiem. Wspólnych zabaw nie ma końca :)

kontakt:

Adopcję prowadzą: Agata, tel. 511 514 988 e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz Michał, tel. 509 837 198 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.