Snoopy

opiekun wirtualny:
Ewa1
płeć: pies
wiek: 6 lat
rasa: mieszaniec w typie terriera
miasto: Milanówek
sterylizacja: tak
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
17 SIERPNIA 2016 R. SNOOPY ZAMIESZKAŁ W ŻYRARDOWIE, POWODZENIA MALUSZKU -------- Snoopy został znaleziony na ulicy przy której mieści się Schronisko, czy to przypadek? Taką mieliśmy nadzieję, jak również na to, że szybko odnajdzie się jego właściciel. Tak się jednak nie stało i wygląda na to, że Snoopy został nam podrzucony. To bardzo nieśmiały chłopak, na takiego młodzieńca to aż za bardzo, można więc sądzić, że jego doświadczenia z ludźmi niekoniecznie były najlepsze. Trzeba być bardzo delikatnym i cierpliwym by zasłużyć na buziaka i uśmiech Snoopiego. Nam się to udało a pomocna okazała się Xenia, która zaopiekowała się nieśmiałym Snoopim oraz duża dawka spokoju i dobrych słów. Z tygodnia na tydzień Snoopy staje się bardziej otwarty i towarzyski ale do pełnej stabilizacji jeszcze trochę brakuje. Jeszcze nie do końca ufa ludziom, trzyma lekki dystans i uczy się relacji z nami. Szukamy dla niego ciepłego, mądrego opiekuna.

kontakt:

Adopcję prowadzą: Agata, tel. 511 514 988 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz Michał, tel. 509 837 198 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.