Leo

opiekun wirtualny:
Irmina
płeć: pies
wiek: 10 lat
rasa: mieszaniec
miasto: Milanówek
sterylizacja: nie
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
27 LIPCA 2016 ROKU LEO ZAMIESZKAŁ W JAKTOROWIE ----- Leo trafił do schroniska pod koniec marca. Zaniedbany, z wytartą sierścią i licznymi strupami na ciele oraz kleszczami, odłowiony z ulic Milanówka. Jego zachowanie wyraźnie wskazuje na to, że miał wcześniej dom, wie czym są spacery na smyczy, bez problemu daje się ubierać w szelki. Przy tym jest bardzo ufny w stosunku do ludzi. Jak trafił na ulicę i czy ktoś kiedyś po niego wróci nie wiemy ale z pewnością od dłuższego czasu jest bezdomny, przynajmniej na to wskazują zaniedbania. ------- Z tygodnia na tydzień wygląda jednak coraz lepiej, ranki się zagoiły, sierść odrasta a i humorek też coraz lepszy. Do pełni szczęścia brakuje już tylko nowego domu :) a zatem szukamy. Leo jest pozytywnie nastawiony do innych psów, jest nienachalny w kontaktach z nimi, spokojnie spaceruje w ich towarzystwie, skupiając się przy tym bardziej na tym co w trawie piszczy niż na towarzyskich relacjach :)

kontakt:

Adopcje prowadzą:

Marta, 504 260 664  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ania, 660 732 731  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Asia, 668 582 987 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.