Brat

opiekun wirtualny:
matthiola
płeć: pies
wiek: 13 lat
rasa: w typie labradora
miasto: Milanówek
sterylizacja: tak
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
17 LIPCA 2012 R. BRAT ZAMIESZKAŁ W NADARZYNIE..... to dość duży pies, o szczupłej, ale dobrze umięśnionej budowie ciała. Został adoptowany z naszego schroniska jako szczeniak, jednak oddany z powrotem przez swych właścicieli, którzy nie mogli się Nim już dłużej zajmować. Jest bardzo przyjacielski i wesoły, ujmująco patrzy w oczy, domagając się zainteresowania. Dobrze czułby się w domu z podwórkiem, jest dość ruchliwy, a przy tym świetnie pełni rolę stróża. Może mieszkać w towarzystwie suni, w stosunku do innych samców jest również przyjacielsko nastawiony, nie przejawia również zainteresowania kotami. Właściwie to pies ideał, mimo iż poza schroniskiem spędził zaledwie około roku swego życia świetnie odnajduje się w każdej sytuacji, egzamin ze spaceru po mieście też zdał wzorowo, przechodniów nie zaczepia a napotkane spacerujące psy czule witał. I jak tu nie adoptować takiego psa :)...?

kontakt:

Adopcję prowadzą:

Grzegorz 0 603 975 592 lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz Ela 0 608 406 512 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.