Aktualności

Przedstawiamy schroniskowe kubki. Ktoś chętny?

Email Drukuj PDF

alt

Herbata pita z naszego kubeczka rozgrzeje Twoje serce niczym psi pyszczek położony na kolanach! Bo nic nie daje takiej radości, jak pomaganie Emotikon wink Cały dochód ze sprzedaży kubków zostanie przeznaczony na pomoc zwierzakom ze schroniska w Milanówku. Poza tym może ktoś zobaczy Twój kubek, wejdzie na nasza stronę i adoptuje jednego z milanowskich podopiecznych? Wszystko jest możliwe. 

Kubki są dostępne w czterech wzorach (na zdjęciu od lewej):
• witraż,
• czarno-biały,
• folk,
• klasyk. 

Cena: 20 zł

Obecnie możliwy jest odbiór osobisty kubka od jednej z naszych wolontariuszek:

- Warszawa: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 502 523 184,
- Komorów, Reguły, Pruszków: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 604 941 461 oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 511 514 988
- Milanówek, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 692 660 071.

Nad pozostałymi formami sprzedaży jeszcze pracujemy, będziemy Was informować na bieżąco.

 

2 maja Sobota na Czterech Łapach, czyli majówka rodzinna w Kafce

Email Drukuj PDF

altZostajecie na Majówkę w Warszawie (i okolicach )?

Jeśli tak, to bardzo słusznie, bo już w sobotę, 2 maja cykliczna impreza w zaprzyjaźnionej kawiarni Kafka na Powiślu.

Będziemy i my!

Z naszym stoiskiem pełnym zupełnie nowych super gadżetów

 

19 kwietnia, III bieg Stonogi

Email Drukuj PDF

[20.04.2015 r.] Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Milanówka za liczne wizyty przy naszym stoisku, za wsparcie, za przekazane dary i za mnóstwo miłych słów. Dziękujemy także MAXI ZOO za udostępnienie baru dla psów i przekazanie karmy :) ------- Schronisko w Milanówku serdecznie zaprasza do udziału w III biegu Stonogi który odbędzie się w dniu 19 kwietnia w Milanówku. STO – nogi Milanówek biegają – pomagają – w roku 2015 zwierzakom z milanowskiego schroniska.

Podczas trwania imprezy będzie można odwiedzić nasz namiot, poznać  schroniskowe psiaki, porozmawiać z wolontariuszami zajmującymi się zwierzakami na co dzień, a także poznać metody pracy oraz sposoby zapobiegania bezdomności wśród zwierząt.

W dniu tym będziemy prowadzić zbiórkę karmy, obroży przeciwkleszczowych oraz szelek  dla  podopiecznych schroniska - mocno więc zachęcamy do wsparcia naszych  psów i kotów .

Do namiotu z logo schroniska, który będzie rozstawiony w miasteczku biegowym, zapraszamy całe rodziny z dziećmi, dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcje!

alt

 

Kleszcze już atakują

Email Drukuj PDF

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Przyjaciele schroniska!
Robi się coraz cieplej, a to oznacza, że zaczęły się już pojawiać kleszcze. I są głodne.
Pomóżcie nam ochronić nasze psiaki przed tymi pasożytami. Wcale nie jest za wcześnie, by zacząć zabezpieczać zwierzaki. Z babeszjozą nie ma żartów, a w schronisku znacznie trudniej jest zauważyć jej objawy. Dlatego prosimy - podarujcie naszym psom obróżki i inne preparaty przeciwkleszczowe. One ratują im życie. Adres schroniska: 05-822 Milanówek ul. Brwinowska 48

z góry dziękujemy

 

Pamiętajcie o naszych zwierzakach wypełniając PIT

Email Drukuj PDF

Drodzy Przyjaciele naszego Schroniska, pamiętajcie o naszych zwierzakach gdy będziecie wypełniać swój PIT za 2014 rok.

Prosimy zapamiętajcie ten numer KRS 0000150664 i wpiszcie go w odpowiednią rubrykę w Waszym rozliczeniu - to wystarczy by wesprzeć Fundację im. 120-lecia TOZ w Polsce, która opiekuje się naszym małym Schroniskiem.

Więcej…
 


Strona 7 z 12