Aktualności

Dobry i smutny Teoś ...dom potrzebny na wczoraj...

Email Drukuj PDF

altTeoś trafił do naszego schroniska już drugi raz. Za pierwszym razem z ulic Pruszkowa, 6 lat temu. Po paru miesiącach został adoptowany, jednak teraz ponownie jest z nami. W tym miejscu wypadało by napisać dlaczego Teoś znów został sam, dlaczego znów jest bezdomny. Nie zrobimy tego...z wielu powodów... Lepiej skupmy się na tym, jakim kochanym i dobrym jest psem. Na tym, jak cudownie odpoczywa się podczas spaceru z Teosiem i na tym jak niesamowity spokój ma on w sobie. Po tych sześciu latach Teoś jest wciąż tym samym Teosiem. Delikatny, wrażliwy, może nieco lękliwy ale jednocześnie umiejący komunikować się z otoczeniem. Nie jest psem przebojowym i nachalnym. Gdy przejdziesz obok jego boksu zobaczysz te piękne, czarne oczęta, podążające za każdym Twoim krokiem ale nie będzie skakał na furtkę, nie będzie szczekał by zwrócić na siebie uwagę. Zawsze taki był...cudowny, delikatny...cichy przyjaciel, tak bardzo potrzebujący miłości i tak bardzo pragnący ufać i kochać człowieka. To co teraz przeżywa jest dla nas ludzi nie do wyobrażenia. Jeśli jednak zastanowisz się nad tym, łzy same napłyną do oczu. Gdy zdecydujesz się poznać go bliżej, nie pożałujesz, Teoś to samo dobro...teraz smutny i opuszczony ale możesz to zmienić. Zmień, proszę...Spójrz na zdjęcie Teosia z człowiekiem a potem spójrz na to samotne boksu...widzisz różnicę?

http://schroniskomilanowek.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=55&sid=1682:Teo&Itemid=11

Adopcję prowadzi Kasia, tel. 665 661 161 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
 

Zakończyliśmy zbiórkę pt.: Foresto dla bezdomniaka

Email Drukuj PDF

alt

Baaaardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę na przeciwkleszczowe obroże Foresto. 17 maja przyjechało kolejne 15 obroży, zakupionych z pieniędzy, które przekazaliście. Dzięki Wam wszystkie psy, którym da się założyć obroże, są zabezpieczone przed kleszczami! Mamy nawet zapas obroży!

Więcej…
 

1% dla milanowskich zwierzaków

Email Drukuj PDF

alt

Fundacja im. 120-lecia TOZ w Polsce, opiekująca się schroniskiem w Milanówku, ma status Organizacji Pożytku Publicznego.

Wpisując w formularzu PIT do odpowiedniej rubryki ten oto nr KRS 0000150664,

przekazujesz 1% swojego podatku na rzecz małych mieszkańców milanowskiego schroniska.

 

Charytatywny kalendarz schroniska na 2019 rok

Email Drukuj PDF

alt

Sprzedaż naszego charytatywnego kalendarza na 2019 rok dobiegła końca.
Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie i polecamy się na przyszłość :)
Więcej…
 


Strona 1 z 12