Aktualności

8 grudnia - kiermasz świąteczny w Milanówku

Email Drukuj PDF

alt

Już w tę niedzielę spotkacie nas na Kiermaszu Świątecznym w Milanówku.

Zapraszamy na nasze stoisko! Będziemy mieć ze sobą m.in. schroniskowe kalendarze.


Jeśli chcielibyście tego dnia podarować coś podopiecznym schroniska, najbardziej potrzeba mokrej i suchej karmy dobrej jakości, wysokomięsnej. Psiaki ucieszą również ze smacznych przekąsek takich jak żwacze wołowe lub innych naturalnych gryzaków.

 

 

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Email Drukuj PDF

Schronisko w Milanówku na Polesiu przy ul. Brwinowskiej 48 funkcjonuje już kilkadziesiąt lat, a od 1986 roku prowadzone jest przez Fundację im. 120-lecia Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce. I choć pierwsi wolontariusze, na stałe, pojawili się w schronisku wiele lat później bo około 2005 roku to dziś z pewnością nikt nie umiałby sobie wyobrazić tego miejsca bez Nich. Grupki zapaleńców, którzy od lat tworzą zgraną i pracowitą ekipę, którzy poświęcają mnóstwo prywatnego czasu i pracy, by nie tylko bezpośrednio pomóc mieszkańcom schroniska poprzez regularne wizyty w schronisku, socjalizację zwierząt i promocję ich adopcji ale także poprzez media społecznościowe oraz bezpośrednie spotkania z ludźmi, budują markę i dbają o dobre imię schroniska, jego pracowników i promują wszelkie działania pro-zwierzęce.

Z tego miejsca Rada Fundacji oraz Zarząd Fundacji im. 120-lecia Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce, serdecznie dziękuje wszystkim Wolontariuszom, tym na co dzień zaangażowanym w sprawy mieszkańców milanowskiego schroniska a także tym wspierającym działania kolegów i koleżanek. Dziękujemy za wszelką pomoc, dobrą energię i wspaniałe pomysły.

 

 

KALENDARZ CHARYTATYWNY 2020

Email Drukuj PDF

alt

Kup kalendarz - pomóż zwierzakom!

Zakup kalendarza to nie tylko gest wsparcia dla bezdomnych zwierzaków, lecz także możliwość nabycia pięknego i oryginalnego

prezentu dla siebie, rodziny i znajomych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na zakup specjalistycznych karm,

opłacenie pomocy behawiorystów, diagnozowanie i leczenie podopiecznych schroniska.

Kalendarz ma format A3 i jest oprawiony w spiralę. Jego koszt to 20 zł.

JAK KUPIĆ KALENDARZ?

Do wyboru wiele dogodnych lokalizacji, wystarczy zadzwonić i się umówić.

Więcej…
 

Podziękowania dla FUNDACJI BGK im. J.K. Steczkowskiego

Email Drukuj PDF

alt

Serdeczne podziękowania dla: FUNDACJI BGK im. J.K. Steczkowskiego, z siedzibą w Warszawie za ufundowanie domku "Gracja" oraz zakup taczek ogrodowych dla schroniska.nicjatorką pomocy była Pani Dorota, której chcemy szczególnie podziękować, że pamiętała właśnie o nas. Dziękujemy również wolontariuszom fundacji BGK, którzy ciężko pracowali w schronisku w deszczowy jesienny dzień. Trzy duże boksy zostały przygotowane do wyłożenia płytami ekologicznymi, domek zabezpieczony przed wilgocią impregnatem, chwasty usunięte, liście wygrabione.

 

DZIĘKUJEMY!

 

III Dzień Otwarty w Schronisku - dziękujemy, że byliście z nami

Email Drukuj PDF

alt

 

Więcej…
 


Strona 1 z 13