Kup kalendarz i wspomóż nasze zwierzaki

 

Już po raz siódmy organizujemy akcję sprzedaży kalendarzy na rzecz Schroniska w Milanówku. Kupując kalendarz macie Państwo możliwość bezpośredniego wsparcia finansowego przebywających w nim zwierząt. Cały zysk pochodzący z tej sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz bezdomnych psów i kotów z milanowskiego schroniska.alt

 

 

Podobnie jak w poprzednich latach, kalendarz na rok 2014 przybliża działalność kilkunastu organizacji pro zwierzęcych i zachęca do ich wspierania. Każda z nich od lat niesie pomoc odrzucanym i krzywdzonym zwierzętom. Zaprezentowane w kalendarzu organizacje działają nie tylko na rzecz miejskich psów i kotów ale także zwierząt wykorzystywanych w laboratoriach, hodowanych na futra czy uratowanych z transportu do rzeźni.


Kalendarz ma 14 kolorowych stron (od grudnia 2013 do stycznia 2015,  jest dwustronny.

 

Tak samo jak w roku ubiegłym, koszt zakupu kalendarza wynosi jedynie 20 zł brutto, z czego każde 15 zł zostanie przeznaczone na rzecz zwierząt z naszego schroniska, a pozostałe 5 zł zostanie zwrócone jako koszt produkcji


Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji.

W jaki sposób kupić kalendarz?

1. Bezpośrednio w schronisku w Milanówku w każdą sobotę w godz. 8.00-13.00 (najlepiej po uprzednim kontakcie z wolontariuszami, tel. 660 732 731, 607 584 763, 504 260 664)
2. Na terenie Milanówka (poza schroniskiem) oraz Grodziska Mazowieckiego - po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 607 584 763, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3. Na terenie Warszawy-Ursus, Warszawy-Włochy, Warszawy-Śródmieścia oraz Warszawy-Mokotowa - po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 668 582 987, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
4. Na terenie Warszawy-Włochy i Ursynów oraz przy przystankach metra - po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 604 240 992, 607 584 763, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5. Na terenie Pruszkowa w sklepie z artykułami dla zwierząt przy ul. Komorowskiej lub po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 503 707 804, email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

6. Na terenie Warszawy - Śródmieście (PKiN) po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 695 480 227, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Za wszelką pomoc oraz udział w akcji serdecznie w imieniu milanowskich psów i kotów dziękujemy!