Przedstawiamy Melisię, dla której jedyną szansą na życie jest operacja stawów biodrowych oraz rehabilitacja

Email Drukuj PDF

altKochani, w imieniu swoim i Melisy chcemy Wam serdecznie podziękować za dotychczasową pomoc. Bez Was nic by się nie udało!
Minął już miesiąc od operacji prawego stawu biodrowego naszej rudej Królewny i chcemy zrobić pierwsze podsumowanie.
Otóż do tej pory dzięki Waszym dobrym sercom zebraliśmy 2965 zł na leczenie Meliski.
Koszty to 960 zł pierwsza operacja + 962 zł miesiąc rehabilitacji wraz z hotelikiem, czyli na koncie pozostało 1043 zł, co powinno wystarczyć na najbliższe opłaty w lipcu.
Mamy też określony plan kolejnych medycznych zmagań Melisy - druga operacja, tym razem lewego stawu biodrowego, planowana jest około 15 sierpnia, potem ciąg dalszy rehabilitacji i dalszy pobyt w hoteliku, czyli do połowy lub końca września.
Po pierwszej operacji rokowania są bardzo dobre. Melisa dzielnie się rehabilituje i efekty są więcej niż zauważalne. Z nieruchomego zaraz po operacji stawu, zrobiło się połączenie elastyczne. Kiedy się porusza cała prawa strona po operacji wygląda już dużo lepiej niż lewy jeszcze chory staw. Bez problemu opiera się na tej już operowanej łapce. W zasadzie zrobiła się taka szybka, że trudno ją sfilmować :)
Można powiedzieć, że wspólnie osiągnęliśmy już połowę sukcesu!
Żeby sukces był całkowity będziemy jeszcze potrzebować Waszej pomocy, nawet drobnych darowizn na dalsze leczenie naszej słodkiej Melci, mocnego trzymania kciuków i udostępniania, bo cały czas mocno wierzymy, że Melisa nie będzie już musiała wracać do schroniska, tylko po zakończonym leczeniu trafi do kochającego domu.
Nie zaprzepaśćmy tego co już ta dzielna sunia osiągnęła, nie tyko zdrowotnie, ale też otwierając się na ludzi i cały otaczający ją świat

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=E8vpkdn796A

https://www.youtube.com/watch?v=5KWlUT8LL0A

https://www.youtube.com/watch?v=5s1_FzhQrBo&feature=youtu.be

Wspierać leczenie Melisy można wpłacając choć drobną kwotę na konto naszego Stowarzyszenia:

"Schron" Stowarzyszenie Przyjaciół Schroniska w Milanówku, ul. Stawy 1A, 05-822 Milanówek. Numer konta: 47 1020 1055 0000 9302 0359 3308 (w tytule przelewu prosimy wpisać "darowizna dla Melisy")...z góry dziękujemy !

Kontakt w sprawie adopcji Melisy: Asia, tel. 668 582 987 meil: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.