Przedstawiamy Melisię, dla której jedyną szansą na życie jest operacja stawów biodrowych oraz rehabilitacja

Email Drukuj PDF

altAktualizacja:

Meliska jest już po drugiej operacji lewego stawu biodrowego, wkrótce rozpocznie rehabilitację.

*****

Znamy już termin drugiej operacji - środa 5 <września o godz. 11.00.
Trzymajcie mocno kciuki za Melcię i jej powrót do sprawności!
I jeszcze coś co spowodowało, że uśmiechamy się szeroko i chodzimy uskrzydleni - w ostatnich dniach na konto Melisy wpłynęło <2000 zł.
To Pan Olek i Pani Milena wspaniali adopcyjni rodzice Santiego pomagają w dalszym leczeniu naszej rudej Królewny :)
Zoperowana i rehabilitowana prawa tylna nóżka, pięknie pracuje i teraz to samo czeka lewą.
To wszystko jest możliwe dzięki Wam cudowni Darczyńcy o dobrych sercach!


Kochani, w imieniu swoim i Melisy chcemy Wam serdecznie podziękować za dotychczasową pomoc. Bez Was nic by się nie udało!

Na pewno jesteście ciekawi co słychać u Melisy. Mimo, że wakacje już się kończą, Melisa nie leniuchowała, dzielnie się rehabilitowała. Prawa tylna, zoperowana nóżka jest już na tyle wzmocniona, że ruda Królewna jest już gotowa do dalszego leczenia, czyli takiej samej operacji lewego stawu biodrowego. Po operacji czeka ją dalszy ciąg rehabilitacji, tym razem lewej tylnej łapki.

Dla Melisy cały proces leczenia jest szczęściem w nieszczęściu, bo zupełnie ją odmienił. Nie tylko dlatego, że będzie znowu sprawnie się poruszała, ale też dlatego, że całkiem przestała się bać. Wreszcie mogła się przekonać, że otaczający ją ludzie chcą jej pomóc, chcą dla niej dobrze, może zawsze liczyć na ich opiekę i to przez całą dobę. A to wszystko dzięki Monice i Robertowi z hoteliku "Rudy Pies" i Ani, która ją fachowo rehabilituje w klinice VetCare. Dziękujemy!
Ale to wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie Wasze dobre serca Kochani Darczyńcy!

Do tej pory dzięki Wam zebraliśmy w sumie aż 3985 zł
na leczenie Meliski.

Koszty to 960 zł
pierwsza operacja + 962 zł
rehabilitacja wraz z hotelikiem w czerwcu + 802 zł
rehabilitacja wraz z hotelikiem w lipcu, czyli na koncie Melisy pozostało obecnie 1261 zł
, co powinno wystarczyć na opłacenie drugiej operacji i częściowo rehabilitacji wraz z hotelikiem w sierpniu.

I w tym miejscu chcemy bardzo podziękować osobom, które podarowały Melisie realne szanse na wyzdrowienie, a są to cudowni ludzie: Piotr Z., Marta Magdalena B.-H., Magdalena Anna H.-B., Bartłomiej W., Sylwia K., Anna Berenika S., Agnieszka M., Magda J., Dorota L.
(szczególne podziękowania za wspaniałą akcję na facebooku), Anna L., Małgorzata A., Adrianna R., Agnieszka E., Anna P.-C. z Personal Pilates, Violetta H., Monika G., Jadwiga i Mariusz, Emilia O., Ewa R., Magdalena W., Magdalena Ewa P., Klaudia Judyta R., Feliks K., Monika R., Monika G., Justyna K.-D., Renata A., Jadwiga M., Elżbieta R.
(tu wielkie podziękowania za sfinansowanie przewidywanych kosztów drugiej operacji). Brakuje słów, które są w stanie opisać naszą wdzięczność.

Można powiedzieć, że wspólnie osiągnęliśmy już "większą" połowę sukcesu!

Żeby sukces był całkowity będziemy jeszcze potrzebować Waszej pomocy, nawet drobnych darowizn na dalsze leczenie naszej słodkiej Melci, czyli zakończenie procesu rehabilitacji, mocnego trzymania kciuków i udostępniania. Cały czas mocno wierzymy, że Melisa nie będzie już musiała wracać do schroniska, tylko po zakończonym leczeniu, całkiem zdrowa i sprawna, trafi do kochającego domu.

Nie zaprzepaśćmy tego co już ta dzielna sunia osiągnęła, nie tyko zdrowotnie, ale też otwierając się na ludzi i cały otaczający ją świat.
https://www.youtube.com/watch?v=E8vpkdn796A
https://www.youtube.com/watch?v=5KWlUT8LL0A
https://www.youtube.com/watch?v=5s1_FzhQrBo&feature=youtu.be
Wspierać leczenie Melisy można wpłacając choć drobną kwotę na konto naszego Stowarzyszenia:
"Schron" Stowarzyszenie Przyjaciół Schroniska w Milanówku, ul. Stawy 1A, 05-822 Milanówek. Numer konta: 47 1020 1055 0000 9302 0359 3308 (w tytule przelewu prosimy wpisać "darowizna dla Melisy")...z góry dziękujemy !
Kontakt w sprawie adopcji Melisy: Asia, tel. 668 582 987 meil: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.