schroniskomilanowek.pl

W styczniu 2021 roku Cygan będzie obchodził bardzo smutną, drugą rocznicę...

W styczniu 2021 roku Cygan będzie obchodził bardzo smutną, drugą rocznicę...bycia niewidzialnym w schronisku...

alt

AKTUALIZACJA: 31 PAŹDZIERNIKA 2020 R. CYGANA SPOTKAŁO WIELKIE SZCZĘŚCIE! KTOŚ W KOŃCU SPOJRZAŁ NA NIEGO SERCEM I PODAROWAŁ MU TO NA CO CYGAN BARDZO ZASŁUGUJE - DOM PEŁEN SPOKOJU I ZROZUMIENIA, DOM U BOKU WSPANIAŁYCH LUDZI. DZIĘKUJEMY !

Gdy jesteś zwykłym, nie rzucającym się w oczy, czarnym psem, nie masz parcia na szkło i nawet za grosz nie jesteś psem przebojowym, Twoje szanse na adopcje spadają niemal do zera… Dlaczego tak się dzieje, że bardziej chwyta za serce ten pies, który przez kraty swego boksu wyciąga do nas swe łapki lub ten, który głośnym szczeniakiem lub popiskiwaniem woła do nas byśmy podeszli właśnie do niego a nie do sąsiada obok. Mówimy wtedy często, że ten pies sam sobie nas wybrał bo tak ładnie prosił, tak fajnie zaczepiał łapkami. Tak już jest, że gdy umiesz zawalczyć o swoje, wiesz jak zwrócić na siebie uwagę to w końcu ktoś cię zauważy. Gdy jesteś takim psem jak Cygan nigdy nikt cię nie zauważy … bo Cygan nie będzie biegał po boksie, nie będzie szczekał radośnie i nie będzie zaczepiał każdego z nadzieją, że ktoś na niego spojrzy. Cygan w takiej chwili odejdzie w najdalszy kąt swego boksu albo schowa się w budzie. I choćbyśmy nie wiem jak bardzo próbowali zachęcić by dać mu szanse, każdy odejdzie i spojrzy do sąsiada….bo jak zachęcić do adopcji psa, który na widok obcego człowieka oddalił się i schował.

 

Więcej…
 


Wieści poadopcyjne :)

Kochani rodzice adopcyjni!

alt

 

Więcej…
 

Walka o życie Turbo

alt

AKTUALIZACJA: 10 WRZEŚNIA 2020 R. TURBO ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...

Choć walczył do końca i choć do ostatniej chwili gotowi byliśmy zrobić dla Niego wszystko, choroba wygrała. Tego dnia stan Turbo pogorszył się diametralnie, mogliśmy już tylko Go pożegnać...

Kochany Piesku, biegaj szczęśliwy po drugiej stronie ...

Więcej…
 


Strona 4 z 45